Корзина
848 отзывов
Новинка! Выжигание по дереву и ткани. Только у нас!Перейти к описанию
+380679948300
Корзина

ЗНО + ДПА: Українська мова і література. Власне висловлення. Робочий зошит

впередназад
ЗНО + ДПА: Українська мова і література. Власне висловлення. Робочий зошит, фото 2ЗНО + ДПА: Українська мова і література. Власне висловлення. Робочий зошит, фото 3ЗНО + ДПА: Українська мова і література. Власне висловлення. Робочий зошит, фото 4ЗНО + ДПА: Українська мова і література. Власне висловлення. Робочий зошит, фото 5ЗНО + ДПА: Українська мова і література. Власне висловлення. Робочий зошит, фото 6

29 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 150 грн.

  • В наличии
  • Код: 133924
ЗНО + ДПА: Українська мова і література. Власне висловлення. Робочий зошит
ЗНО + ДПА: Українська мова і література. Власне висловлення. Робочий зошитВ наличии
29 грн.
Купить
+380679948300
+380679948300
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
АНОТАЦIЯ

Навчальний посібник містить рекомендації щодо написання власного висловлення на ЗНО. Зокрема, увагу приділено основним правилам побудови тексту, особливостям мовленнєвого оформлення його структурних елементів, засобам логічного зв'язку між частинами тощо. У другій частині посібника запропоновано теоретичний матеріал щодо найпоширеніших лексичних, граматичних і стилістичних помилок, а також вправи для відпрацювання мовленнєвого оформлення структурних елементів висловлення. У кінці кожного заняття подано теми з орфографії та пунктуації, рекомендовані для самостійного опрацювання, із посиланнями на посібники серії "Грамотій". Теоретичний матеріал подано доступно й лаконічно; виконання практичних завдань дозволить якісно закріпити вивчене.
Видання призначене для учнів старших класів, абітурієнтів, учителів і репетиторів, а також усіх, хто прагне здобути й удосконалити вміння грамотно й переконливо висловлювати свої судження.

Характеристики
Основные
Производитель  Ранок
Страна производительУкраина
ТематикаШкольникам, абитуриентам
СостояниеНовое
Формат
Длина17 см
Ширина21.5 см
Информация для заказа
  • Цена: 29 грн.